Instatný čierny fotoaparát Mini 70

114,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 31. 1. - 4. 2.

  • Výdajne po celej SR

Ľahký kompaktný štýlový fotoaparát FujiFilm Instax Mini 70 môže s vami byť vďaka svojim kompaktným rozmerom naozaj všade. Obsluha je jednoduchá - skontrolujete nastavenie pomocou LED indikátora a stlačíte spúšť. Instantné fotografie veľkosti kreditnej karty budú hotové v priebehu 2 minút.

Kľúčové vlastnosti sú: jednoduché intuitívne ovládanie zvládna každý s ľahkosťou, fotografie môžete kúpiť a vytlačiť kdekoľvek ste, vďaka automatickej expozícii všetky nastavenia urobí za vás, ak aparát zabudnete vypnúť, urobí to za 5 minút sám, fotografie veľkosti 86 x 54 mm (kreditná karta), má selfie zrkadlo (možno si skontrolovať orámovanie fotografie v zrkadle vedľa objektívu), closeup šošovka na objektív (môžeš fotografovať od vzdialenosti a 35cm od objektu)

Balenie obsahuje: fotoaparát Instax Mini 70, pútko na ruku (vo farbe aparátu), 2ks batérií CR2, český návod.

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo 16513877_IX
Rozmer 99,2 × 113,7 × 53,2 mm
Farba čierna
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 1.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 1.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 1.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 31. 1.