Jemný prací prostriedok s probiotikami

20,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 18. 10. - 20. 10.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Veľmi efektívny prostriedok, ktorý je zároveň šetrný k oblečeniu aj životnému prostrediu s jemnou vôňou figového mlieka. Je bzvlášť vhodný na vlnu a hodváb. Nespôsobuje alergie ani nedráždi pokožku. Schválené dermatológmi a alergológom.

> 98,7% zložiek prírodného pôvodu
> Obsahuje živé probiotické baktérie – bacillus coagulans
> Bezpečný na denné používanie
> Biologicky rozložiteľný materiál
> Nie je škodlivý pre ľudí ani životné prostredie
> Vo výrobku sú použité starostlivo vyberané organické prísady, ktoré sú 100% vegánske a netestované na zvieratách
> Úplne bez konzervačných látok, fosfátov, farbív, chlóru a syntetických materiálov, ale aj napriek tomu má výrobok dlhú trvanlivosť – minimálne 3 roky

POUŽITIE
> Vysoko koncentrovaný výrobok, postačí iba 20 ml produktu, ktorý dáte do priehradky určenej pre prací prášok a vyperiete ako obvykle. Pokiaľ máte veľmi tvrdú vodu, použite 30 ml. Fľaša s obdahom 500 ml vystačí až na 25 praní. S ohľadom na životné prostredie odporúčame naplnenú práčku nastaviť na minimálnu teplotu a starostlivo dodržiavať pokyny na dávkovanie. Škvrny pred praním ľahko ošetrite čistiacim prostriedkom. V prípade veľmi silne zapáchajúceho prádla napr od potu môžete oblečenie namočiť do vody s pracím prostriedkom a nechať cez noc pôsobiť. Aktívne probiotické baktérie zatiaľ budú pôsobiť a výrazne tak zredukujú nepríjemný zápach. Vedľajším účinkom je, že výrobok čistí aj vašu práčku a vytvára udržateľné prostredie prospešných baktérií aj v nej.

ZLOŽENIE
15-30% aniónové povrchové aktívne látky
Obsahuje tiež: vodu, glycerol, sekvestranty, mydlá, sorbitan, monooctanoate, regulátor kyslosti, mikroorganizmy, vôňa bez alergénov.

Značka BYOMS
Katalógové číslo BY007
Objem 500 ml
O značke / BYOMS

Značka Byoms spochybňuje potrebu používania zbytočných chemikálií a antibakteriálnych prípravkov pri čistení domácnosti. Misiou značky je využívať „dobré“ a prospešné baktérie (probiotiká), ktoré prirodzene bojujú so „zlými“ baktériami spôsobujúcimi choroby alebo zápachy. Byoms zahajuje túto revolúciu a bez ostichu sa vydávajú do boja proti baktériám. Tím Byoms vyvinul skupinu zdravých baktérií, ktoré použili v udržateľných domácich prípravkoch na pranie a čistenie domácnosti.

Mohlo by sa vám páčiť