Kompaktný púder

22,90 €   –20 %
18,30 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 26. 11. - 28. 11.

  • Výdajne po celej SR

Díky své lehké hedvábné konzistenci a vysokému obsahu výtažků z růžových květů se Kompaktní pudr vyznačuje mimořádnou snášenlivostí a je také vhodný pro vysoce citlivou pleť. Dokonale se přizpůsobuje barevnému tónu pleti a udržuje pokožku svěží a hydratovanou.

Praktický kompaktní pudr umožňuje rychlou úpravu pleti nebo zmatnění lesknoucích se partií obličeje kdykoliv je třeba.

Složení:
Mastek (Talc), Hedvábný pudr (Serica), Slída (Mica CI 77288), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae), Stearát hořečnatý (Magnesium Stearate), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Růže galská (Rosa gallica), Jojobový vosk (Buxus chinensis), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Éterické oleje (Parfum), Limonene Linalool Geraniol Citronellol Kumarín (Coumarin), Citral Benzyl Benzoate Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 40208290438
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 20 %
Nové
Pure Care Cover Stick DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 26. 11.
Zľava 20 %
Hodvábný púder DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 19. 11.
Zľava 20 %
Makeup Foundation DR. HAUSCHKA
Skladom, u vás už 19. 11.
Zľava 20 %
Produkt u vás už 26. 11.