Konferenčný stolík Flesia III

1 627,90 €   –20 %
1 302,32 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 22. 8. - 26. 8.

  • Výdajne po celej SR

Konferenčné stolíky Flesia navrhol španielsky dizajnér Chris Stanfel v spolupráci so školou dizajnu EASD vo Valencii. Dizajn odráža exotický vzhľad, ktorý vychádza z rafflesie – charakteristickej rastliny z indonézskych ostrovov. Jej päť nôh čalúnených pestrými farbami pripomínajú veľké lístky jej kvetu.

Značka NOBONOBO
Katalógové číslo FLESSIA_COFFEE_90
Farba Amaral 51
Rozmer 90 × 40 cm
Zľava do 20%
Materiál dubové drevo / látka (96% polyester / 4% bavlna)
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / NOBONOBO

Od začiatku sa spoločnosť sústredila na výrobu vysoko kvalitného čalúneného nábytku, predovšetkým sedacích súprav, ktoré sú ručne vyrobené špecializovanými remeselníkmi v Łodygowiciach. Sú to práve ich zručnosti, ktoré zaisťujú, že pohovky Nobonobo majú najvyššiu kvalitu a presnosť pri výrobe. Pohovky tak spĺňajú očakávania moderných užívateľov, ktorí hľadajú nábytok, ktorý bude odolný, ale stále moderného vzhľadu vďaka spoluprácam s vybranými dizajnérmi. Navrhujú nielen pohovky, ale aj kreslá, stoličky, stoly a mnohé ďalšie.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Odkladací stolík Cocktail EICHHOLTZ
1 247,90 €
Nové
Odkladací stolík Panarea EICHHOLTZ
623,90 €
Nové
Nástenný konzolový stolík Grove EICHHOLTZ
1 715,90 €
Nové
Konzolový stolík Javier EICHHOLTZ
2 760,90 €