Konferenčný stolík Lyra

538,50 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 17. 2. - 21. 2.

  • Výdajne po celej SR

Konferenčný stolík Lyra z kolekcie Exclusive od holandskej značky interiérového dizajnu WOOOD je dokonalým doplnkom štýlového interiéru. Lyra sa hodí do domácej džungle, vidieckeho štýlu alebo retro interiéru. Doska stola sa skladá zo štyroch blokových častí a necháva vyniknúť robustu blokovú nohu.

MATERIÁLY
Akáciové drevo sa vyznačuje teplou červenou farbou. Toto sfarbenie sa používaním a vystavením svetlu mierne zosvetlí. Kresba a "plameňový" vzor dreva mu dodávajú charakter. Farebné nuansy, nepravidelnosti a praskliny dodávajú tomuto prírodnému produktu ďalší level hĺbky.

STAROSTLIVOSŤ
Predmety z akáciového dreva ľahko udržiavajú pomocou čistej a suchej handričky. Pre dôkladnejšiu údržbu je možné akáciové drevo utrieť mierne navlhčenou handričkou s vlažnou vodou. Dodatočné ošetrenie je možné špeciálnym nábytkovým olejom, ktorý umocňuje vodoodpudivý účinok prírodných olejov ukrytých v tomto druhu dreva.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 373887-N
Farba prírodná
Rozmer 30 × 80 × 80 cm
Váha 23 kg
Materiál agátové drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

- 5 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Odkladací stolík Echo HÜBSCH
149,06 € 156,90 €
Odkladací stolík Ivar
Odkladací stolík Ivar
Varianty:∅ 40 × 43 cm /
Skladom, u vás už 3. 2.
Odkladací stolík Ivar WOOOD
42,50 €
- 20 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Konferenčný stolík Lotus ACTONA
46 € 57,50 €
- 5 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Príručný stolík Cher BLOOMINGVILLE
239,31 € 251,90 €