Konferenčný stolík Sartoria

1 319,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 9. 11. - 11. 11.

  • Výdajne po celej SR

Nádherný travertínový konferenčný stolík Sartoria v sebe spája prirodzenú eleganciu a architektonický pôvab v dokonalej harmónii. Tento nádherný štvorcový konferenčný stolík sa vyznačuje vyvýšenou doskou a hladkým povrchom v pieskových farbách. Moderný stredobod vašej obývačky, ktorý zapadne do každého štýlu interiéru. Dávajte pozor, aby sa po zalievaní kvetov alebo rastlín na povrchu nevytvorili mokré krúžky.

STAROSTLIVOSŤ
> Pod poháre a riad umiestnite podložky alebo podmisky
> Nikdy nevystavujte mramorový alebo travertínový nábytok ostrým predmetom
> Na čistenie mramoru alebo travertínu nikdy nepoužívajte ocot, čpavok, bielidlo, citrón alebo pomaranč
> Mramorové a travertínové povrchy utierajte dvakrát týždenne mäkkou handričkou
> Z povrchu okamžite očistite škvrny od pomarančového džúsu, kávy, vína a iných nápojov (alebo potraviny) so silnou pigmentáciou
> Na čistenie používajte iba mydlové roztoky, ktoré sú dostatočne účinné na vyčistenie nečistôt, a zároveň dostatočne jemné na to, aby nepoškodili povrch stola

Značka EICHHOLTZ
Katalógové číslo EICH_116334_334
Farba travertín
Materiál travertín
mramor/kameň: Mramor je krásna záležitosť, ktorá dodá interiéru uzemnenie a upokojenie v podobe elementu prírody a jemných vzorov. Kameň je celkovo hojne využívaný práve pre svoju prirodzenú krásu a jednoduchú údržbu.
O značke / EICHHOLTZ

Theo Eichholtz, vášnivý zberateľ starožitností, vždy hľadá jedinečné kúsky. Keď bol v 90. rokoch na ceste po Ázii, bol tak očarený čínskym koloniálnym nábytkom, že ho začal dovážať. To znamenalo jediné – začiatok firmy nesúcej jeho meno. Eichholtz je holandský výrobca luxusného nábytku špecializujúci sa na jedinečný dizajn svojich produktov. V priebehu rokov sa spoločnosť rozrástla na jeden z najznámejších a najuznávanejších veľkoobchodov s luxusným dizajnovým nábytkom, osvetlením a doplnkami. Vybrať si produkty Eichholtz znamená vybrať pre váš domov dokonalosť a pozdvihnúť váš interiér na novú úroveň, ktorú si zaslúži.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 11. 10.
Konferenčný stolík Sasha WOOOD
30,90 €
- 5 %
Odkládací stolík Arq TEULAT
322,91 € 339,90 €
- 10 %
Príručný stolík Cher BLOOMINGVILLE
226,71 € 251,90 €