Kreslo Corde

849,90 €   –48 %
438,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 2. 7. - 7. 7.

  • bezpečné doručenie

Použité materiály: rám – masívne borovicové drevo, preglejka, zlaté kovové nožičky .

Obsahuje pružiny, ktoré sa vyznačujú pružnosťou, trvanlivosťou posedu a bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú priedušnosť, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je 200 kg.

Hodnota Martindale je 5 0000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Poťah: Táto veľmi jemná a príjemná látka je podobná koži. Má matnú povrchovú úpravu a zdvojenú textútu, čo činí látku silnejšou a odolnejšou. Látka sa vyznačuje veľmi jednoduchou údržbou a vysokou odolnosťou voči oderu..

Ak chcete svoj nábytok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom otriete nábytok čistou suchou handričkou a dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch. Nepoužívajte produkty, ktoré nie sú určené na povrch vášho nábytku.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka KOOKO HOME
Katalógové číslo KOK_ARM_CORDE2
Rozmer 75 × 62 × 70 cm
Farba vínová
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 27,5 kg
Materiál textil
O značke / KOOKO HOME

Pohodlný nábytok nemusí byť nudný! Kooko Home prináša do sveta nábytku čerstvý a svieži vánok a bude šperkom pre každý interiér. Zaujímavý je dizajn vzorov, skvelá farebná rozmanitosť, vynikajúca kvalita a krásne premyslené detaily. Kooko Home ponúka široký sortiment nábytku rôznych veľkostí, farieb a štýlov. Tu si vyberie každý!

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Agate MICADONI HOME
Produkt u vás už 2. 7.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Agate MICADONI HOME
Produkt u vás už 2. 7.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Agate MICADONI HOME
Produkt u vás už 2. 7.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Agate MICADONI HOME
Produkt u vás už 2. 7.