Kreslo Terry

689,90 €   –60 %
274,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 26. 6. - 30. 6.

  • bezpečné doručenie

Použité materiály: rám z masívneho borovicového dreva, dosky z drevotriesky, preglejka, nožičky z masívneho orechového dreva.

Obsahuje pružiny, ktoré sa vyznačujú pružnosťou, trvanlivosťou posedu a bezproblémovým používaním. Zároveň zaisťujú priedušnosť, a preto sú vhodné aj pre alergikov. Maximálna nosnosť je .

Hodnota Martindale je 9 0000 (hodnota udáva mieru odolnosti proti oderu, u pohoviek je štandardne odporúčaná hodnota 30 000 a vyššie). Poťah: Tato látka je veľmi mäkká, hladká a príjemná na dotyk. Jemný povrch so zaujímavými nehomogénnymi farbami melanže a jemným tieňovaním na povrchu. Vyrobené zo 100% polyesterových vláken odolných proti oderu (Test Martindale 9 0000, 380 g/m²)..

Ak chcete svoj nábytok udržať v perfektnom stave, tak by ste nemali zabúdať na pravidelné odstraňovanie prachu a nečistôt. Jemným ťahom otriete nábytok čistou suchou handričkou a dbajte na to, aby ste nepoškodili povrch. Nepoužívajte produkty, ktoré nie sú určené na povrch vášho nábytku.

Zvýhodnenú cenu tohto produktu sme vám vyjednali s dodávateľom, keďže bude produkt vyrábať špecificky na objednávku pre vás, a teda mu nevznikne situácia, že bude mať už vyrobené a nepredané kusy zbytočne skladom, teda zero waste, ktorý my sami podporujeme. Žiaľ, s tým ale súvisí dlhšia dodacia doba, predpokladáme však, že si väčšinou sťahovanie poctivo plánujete a nepotrebujete novú pohovku zajtra. Tak snáď je tento kompromis oukej.

Značka HARPER MAISON
Katalógové číslo HAR_ARM_TERRY6
Rozmer 62 × 62 × 88 cm
Farba svetloružová
Poznámka vyrobené v Európe
Váha 6 kg
Materiál textil, drevo, preglejka
O značke / HARPER MAISON

Pred dávnymi časmi ľudia žili v prírode. To je možno jedným z dôvodov, prečo sa už po stáročia snažíme preniesť si kúsok prírody do svojich domovov. Väčšina z nás prírodu miluje a túžime po ukľudňujúcich interiéroch, ktoré nás s ňou zblížia. A presne na toto dizajnéri od Harper Maison mysleli pri tvorbe ich kolekcie. Dôraz bol kladený na škandinávsky štýl života v harmónii s prírodou a princípmi japonskej filozofie wabi-sabi, ktorá nachádza krásu v nedokonalosti, viditeľných textúrach a prírodnom pôvode produktu. Harper Maison je kolekcia, ktorá oslavuje ručnú prácu remeselníkov a krásu zemitých farieb. Nábytok z kolekcie Harper Maison je komfortný, má nadčasový dizajn a vnesie harmóniu a mier do vašich domovov.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Annite MICADONI HOME
Produkt u vás už 26. 6.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Annite MICADONI HOME
Produkt u vás už 26. 6.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Annite MICADONI HOME
Produkt u vás už 26. 6.
Nové
Doprava zdarma
Zamatové kreslo Annite MICADONI HOME
Produkt u vás už 26. 6.