Magnesium with Bioperine

18,90 €   –10 %
17,01 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 12. 12. - 14. 12.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Horčík vo svojej najlepšej forme
Jesť každý deň dostatok prirodzených zdrojov horčíka - listovej zeleniny, orieškov a strukovín - môže byť ťažké. Keď sa k tomu pridá káva, alkohol a pravidelné cvičenie, tri veci, ktoré znižujú hladinu horčíka v tele, je dopĺňanie tohto minerálu pomocou kapsúl pre veľa z nás ideálna cesta. Magnesium Orangefit obsahuje bisglycinát horečnatý, organicky (chelátovo) viazanú formu minerálu s vynikajúcou biodostupnosťou, rádovo vyšou ako napr. u často používaného oxidu horečnatého. Jednoducho povedané - vaše telo využije oveľa viac horčíka z kvalitnej formy ako pri častom užívaní formy nekvalitnej.

Anti-stresový minerál
Horčík je pre telo i psychiku úplne nepostrádateľný. Anti-stresový minerál sa mu nehovorí nadarmo. Nedostatočné množstvo horčíka v organizme môže mať negatívny vplyv na hladinu energie, náladu, kvalitu spánku a fungovanie svalov. Potom už je teda skoro zbytočné povedať, že navýšenie jeho hladiny môže mať skutočne skvelý efekt.

Prečo je organická (chelátová) forma taká dôležitá
Bisglycinát horečnatý je špeciálna forma horčíku, v ktorej je minerál spojený chelátovou väzbou k aminokyseline glycín. Táto prírodná väzba je taká silná, že sa nerozpojí ani pri kontakte so žalúdočnou kyselinou, ako sa deje u oxidov a citrátu. Zároveň bisglycinát nepotláča vstrebávanie ostatných foriem horčíka prijatých zo stravy. Navyše je bisglycinát pre väčšinu ľudí šetrnejší na zažívanie ako iné formy, a to aj vo vyšších dávkach.
Magnesium Orangefit navyše obsahuje Bioperine ® a vitamín B6. Bioperine® je extrakt z čierneho korenia obsahujúci 95-98% piperínu, látky pomáhajúcej so vstrebaním ostatných obsiahnutých zložiek. Vitamín B6 je doslova rocková hviezda, pokiaľ ide o odolnosť a energetický metabolizmus.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet
> 100% rastlinné zdroje - prémiová kvalita
> trvalo udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európske suroviny (uhlíková stopa)
> etický prístup - pre budúce generácie
> bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
> GMO free
> 100% recyklovateľné obaly

Čo Magnesium Orangefit obsahuje?
> biscglycinát horečnatý - organicky viazaná forma horčíka - horčík vo väzbe s aminokyselinou glycín
> vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) - odolnosť, energetický metabolizmus, synergia s horčíkom
> bioperine® - extrakt z čierneho korenia, zlepšenie vstrebateľnosti

Balenie: 60 kapsúl

Dávkovanie: Berte 2 kapsule denne, najlepšie počas jedla, po tréningu alebo pred spaním. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornenie: Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívania liekov sa pred použitím poraďte s odborníkom.

Zloženie: bisglycinát horečnatý, pyridoxín-5'-fosfát (vitamín B6), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), protispekavá látka oxid kremičitý, mastné kyseliny viazané na vápnik, vegánska HPMC kapsula (hydroxyprop)

Značka ORANGEFIT
Katalógové číslo OF_43025
Orgány a telo energia / stres / únava / úzkosť / spánok / svaly
Poznámka 60 kapslí
O značke / ORANGEFIT

Let’s Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit ponúka etickú športovú a doplnkovú výživu najvyšších parametrov, zameranú na nasledujúce nosné ciele: 100% rastlinné zdroje – prémiová kvalita (GMO free) – udržateľný rozvoj (nízka uhlíková stopa) – prednostne európske suroviny – bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek – 100% recyklovateľné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určujú náš cieľ! Prajeme si, aby ste sa cítili fit a zdraví. Zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovcov cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez zbytočného preťažovania našej matky Zeme. Vytvorme zdravší svet!

Mohlo by sa vám páčiť

- 5 %
Skladom, u vás už 5. 12.
Minerál - komplex – Organic India ECCE VITA
18,91 € 19,90 €
- 5 %
C - komplex – Organic India ECCE VITA
18,53 € 19,50 €
- 5 %