Manžetové gombíky Crystal – antracit

Produkt nie je skladom.
96,90 €
Produkt nie je skladom.

Ak chcete ukázať svojmu okoliu, že reprezentatívny vzhľad je pre vás prioritou číslo jedna, manžetové gombíky nesmú vo vašej garderóbe chýbať. Ak sa ale chcete vyčleniť z davu, bude to chcieť niečo menej obvyklého - tieto gombíky z betónu v antracitovej farbe sú tou správnou voľbou.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo G00102_1_1
Farba čierna
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 29. 4.
Manžetové gombíky Falcon Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
119,90 €
Skladom, u vás už 29. 4.
Manžetové gombíky Aim – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
96,90 €
Skladom, u vás už 29. 4.
Manžetové gombíky Beads – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
84,90 €