Manžetové gombíky Falcon Wood – svetlošedá

Produkt nie je skladom.
119,90 €   –25 %
89,90 €
Produkt nie je skladom.

Ďalší jedinečný, vyšperkovaný kúsok z českej dielne Gravelli v podobe manžetových gombíkov. Design týchto gombíkov vsádza na rafinovanú kombináciu tvrdého betónu a chladnej štýlovej ocele. Keď si oblečiete tieto gombíky, nikto okolo vás neostane betónovo chladným. K dostaniu vo dvoch farebných prevedeniach, svetlo šedom a antracitovom.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo G00121
Farba šedá, hnedá
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

- 25 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Manžetové gombíky Falcon Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
89,90 € 119,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Manžetové gombíky Aim – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
72,70 € 96,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Manžetové gombíky Round – antracit GRAVELLI JEWELLERY
72,70 € 96,90 €
- 25 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Manžetové gombíky Beads – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
63,70 € 84,90 €