Merci – Skladacia karta A5

Produkt skladom
5,95 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 4. - 2. 5.

  • Výdajne po celej SR

Prianie Merci je pre tie príležitosti, kedy aj malý náznak v'daky zájde ďaleko. Merci navrhlo grafické štúdio All The Way To Paris. Kartička obsahuje ich hravú špagetovú abecedu v upokojujúcej červenej a modrej farbe. Prianie je vyrobené v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

Offsetová tlač na 400 g nenatieranom papieri Munken Pure (archívna kvalita, certifikát FSC). Vyrobené v Dánsku v rámci certifikačného systému Swan.

Značka MADO
Katalógové číslo M5101
Farba modrá / béžová / červená
Rozmer 14,8 × 21 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 150 g
Materiál papier
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 29. 4.
Mr. & Mrs. – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 29. 4.
The Blue Cape – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 29. 4.
Box of Friends – 10 x A6 Pohľadnice MADO
19,90 €
Skladom, u vás už 29. 4.
Suzie The Sausage – Accordion A5 Card MADO
8 €