Misa Nove

90,90 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 17. 2. - 21. 2.

  • Výdajne po celej SR

Misa Nove z kolekcie Exclusive od holandskej značky interiérového dizajnu WOOOD je veľmi elegantným a kvalitným doplnkom. Ťažký mramor v tmavohnedej farbe pôsobí veľmi šik aj vďaka výraznému žilkovaniu. Keďže mramor je prírodný materiál, je každá misa Nove vo svojich kresbách jedinečná!

MATERIÁLY
Mramor je vápencová hornina, ktorá získava svoje prirodzené farebné nuansy dlhým vystavením teplotným rozdielom a vysokému tlaku pri formovaní pohorí. Tento proces zabezpečuje, že každá mramorová položka má svoje vlastné jedinečné vzory. Okrem charakteristických žiliek sa v kameni vyskytujú aj biele škvrny alebo bodky.

STAROSTLIVOSŤ
Správna údržba tohto pórovitého prírodného kameňa je veľmi dôležitá. Na pravidelné čistenie mramoru používajte mäkkú handričku, vlažnú vodu a špecializovaný čistiaci prostriedok na prírodný kameň. Vlhké škvrny sa môžu vsiaknuť do kameňa, preto ich čo najskôr vyčistite mäkkou handričkou a prírodným čistiacim prostriedkom. Mramor je pomerne mäkký a citlivý na poškriabanie, preto na čistenie mramorového predmetu nepoužívajte drôtenku ani tvrdé handričky.

Značka WOOOD
Katalógové číslo 373532-B
Farba hnedá
Rozmer 8 × 20 × 20 cm
Váha 2 kg
Materiál mramor
mramor/kameň: Mramor je krásna záležitosť, ktorá dodá interiéru uzemnenie a upokojenie v podobe elementu prírody a jemných vzorov. Kameň je celkovo hojne využívaný práve pre svoju prirodzenú krásu a jednoduchú údržbu.
O značke / WOOOD

Ich koncept je veľmi jednoduchý. Vyrábajú robustný moderný nábytok, ktorý je jednoducho zostaviteľný a spája v sebe dekoratívne, ale aj praktické funkcie. Značka WOOOD má len jedno poslanie, a to dodať šťavu akémukoľvek interiéru. Vyskúšajte atraktívnu a modernú holandskú značku WOOOD, a vytvorte zo svojho bývania unikátnu záležitosť.

Mohlo by sa vám páčiť

- 20 %
Skladom, u vás už 3. 2.
Tmavočervená dekoračná misa Bintou LA FORMA
26,32 € 32,90 €
Misa Athol EICHHOLTZ
215,90 €
Miska Kulm EICHHOLTZ
455,90 €