Modrá váza – Gem

Produkt nie je skladom.
44,50 €
Produkt nie je skladom.

Elegantná modrá váza s miskou vám vyrieši problém kam s čerstvými, ale aj suchými kvetinami.

Skvelé výrobky od značky Pt Living vo vás vyvolajú neopísateľný pocit, že ich proste musíte mať. Pt cestuje po celom svete, kde hľadá inšpiráciu, najnovšie trendy a tie najžhavejšie novinky. Vďaka nekonečnej inšpirácii vytvárajú dve kolekcie ročne, a to jarno-letnú a jesenno-zimnú. V týchto kolekciách nájdete plno štýlových výrobkov, vrátane fotorámikov, rohožiek, džbánov, kúpeľňových doplnkov a mnohých iných doplnkov do celej vašej domácnosti.

Značka PRESENT TIME
Katalógové číslo PT2900BL
Farba modrá
Rozmer ∅ 16 × 23,5 cm
Materiál sklo
sklo: Sklo nám svojou transparentnosťou dovoľuje vidieť skrz a vďaka tomu sa teší hojnej obľube na poli využitia v bytoch a domoch. Pri poctivom umývaní bude krásne krištáľovo čisté po dlhú dobu svojej životnosti.
O značke / PRESENT TIME

Čas na darčeky alebo prítomný čas? Počas rozmýšľania nad touto slovnou hračkou môžete mrknúť na vankúšiky, sviečky alebo dózy v jednoduchom dizajne od značky Present Time. Nemôžete sa pozrieť na produkty od Present Time a nevybrať si minimálne jednu vec, ktorú jednoducho potrebujete. Minimalistický dizajn a funkčné produkty vdýchnuť dušu každému interiéru, v ktorom sa ocitnú.

Mohlo by sa vám páčiť

- 10 %
Béžová váza Tuga NOO.MA
94,41 € 104,90 €
- 20 %
Sada 3 ks – Váza Fleur HÜBSCH
32,40 € 40,50 €
- 20 %
Váza Ingolf BLOOMINGVILLE
62,80 € 78,50 €
- 20 %
Váza Yobo BLOOMINGVILLE
47,12 € 58,90 €