Prírodné mydlo Blueberry Jam

Produkt nie je skladom.
5,39 €   –5 %
5,12 €
Produkt nie je skladom.

Dizajnové ručne vyrábané mydlo pre normálnu pokožku.

Predstavte si hrsť čerstvo natrhaných čučoriedok. Ich vôňa a chuť vás sladko omámia svojou šťavnatosťou a plnosťou. A čo je najlepšie z čučoriedok? No predsa džem. My do toho nášho pridávame navyše černice a mandle. Výsledná chuť je ešte viac lahodná.

Rovnaký opojný dojem budete mať aj z tohto mydla, ktoré prevonia nielen vašu pokožku, ale aj celý priestor okolo svojou úžasnou letnou arómou.

Mydlo pre bežnú hygienu rúk a tela je zafarbené minerálnym farbivom a parfumované zmesou esenciálnych a vonných olejov. POZOR: Rovnako ako čučoriedky aj toto mydlo farbí! Ako? Pena je viac zafarbená ako obvykle. A ako inak než do modra :)

Zloženie: Voda, slnečnicový olej, kokosový olej, palmový olej *, olivový olej, vonný olej, minerálne farbivo.
* Certifikovaný RSPO

Značka ALMARA SOAP
Katalógové číslo 111166
Váha 100 g
O značke / ALMARA SOAP

Malá česká manufaktúra vyrába mydlá, ktoré by sme najradšej zjedli. Farebné, voňavé, prírodné, vyrobené z najkvalitnejších rastlinných olejov. Farbené prírodnými minerálnymi farbivami, voňavé vďaka esenciálnym olejom a prírodným macerátom a liečivé vďaka ingredienciám ako je henna, ovos, bylinky či mlieko a med. Na svoje si príde suchá, citlivá, problematická aj ekzematická pokožka. Väčšinu ich mydiel je možné použiť aj ako šampón, takže win win.

Mohlo by sa vám páčiť

Zľava 10 %
Skladom, u vás už 31. 1.
Nové
Skladom, u vás už 31. 1.
Zľava 5 %
Skladom, u vás už 31. 1.
Zľava 5 %
Produkt u vás už 31. 1.