Prírodné mydlo Limonáda

Produkt nie je skladom.
6,29 €
Produkt nie je skladom.

Dizajnové ručne vyrábané mydlo pre normálnu pokožku - limitovaná letná edícia.

Pamätáte doby, kedy ste trávili leto vonku pri vode, hrali si a boli jednoducho šťastní? Objavovali ste nové zážitky a skúšali trpezlivosť rodičov? Naše nové mydlo Limonáda vás vezme naspäť do týchto čias alebo aspoň na pláž, k vode, alebo kamkoľvek na dovolenku. Zdvihne vám náladu a obklopí pocitom čistej radosti.

Originálne zdobenie a krásne veselé farby, vytvorené vďaka prírodným minerálnym pigmentom, vám zdvihnú náladu pri každom použití. Súčasťou mydla je zdobenie v podobe sušeného ovocia (kivi / jahoda / ananás / banán) a papierovej slamky. Proste letný drink, ako má byť! Pri používaní sa ovocie samo od mydla oddelí, slamku vytiahnite.

Tento starostlivo namiešaný výživný drink vaša pokožka ocení hlavne vďaka vyváženej zmesi rastlinných olejov. Mydlo jemne pení a zanechá pokožku jemnú a vláčnu.

Zloženie: Voda, slnečnicový olej, kokosový olej, palmový olej (RSPO), olivový olej, parfum, oxid zinočnatý, minerálne farbivo mica, sušené ovocie, papierová slamka

Značka ALMARA SOAP
Katalógové číslo 111182
Váha 100 g
O značke / ALMARA SOAP

Malá česká manufaktúra vyrába mydlá, ktoré by sme najradšej zjedli. Farebné, voňavé, prírodné, vyrobené z najkvalitnejších rastlinných olejov. Farbené prírodnými minerálnymi farbivami, voňavé vďaka esenciálnym olejom a prírodným macerátom a liečivé vďaka ingredienciám ako je henna, ovos, bylinky či mlieko a med. Na svoje si príde suchá, citlivá, problematická aj ekzematická pokožka. Väčšinu ich mydiel je možné použiť aj ako šampón, takže win win.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 1. 6.
Nové
Skladom, u vás už 1. 6.
Nové
Skladom, u vás už 1. 6.
Nové
Skladom, u vás už 1. 6.