Nástenné hodiny Arizona 42 cm - zelené

Produkt skladom
68,90 €   –25 %
51,70 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 1. 11. - 3. 11.

  • bezpečné doručenie

> Na produkty tejto značky nemožno uplatniť zľavu.

Půvabné nástěnné hodiny Arizona vynikají vkusnou kombinací použitých materiálů i sympatickým vzhledem. Ciferník je vyroben z polystyrenu a potažen strukturovanou textilií. Dřevěný rám spolu s dalšími dřevěnými doplňky dodává hodinám kouzlo, které zútulní každý pokoj. Hodiny fungují na AA LR6 baterii, která není součástí dodávky. K dispozici jsou také v jiném barevném provedení.

Značka KARE DESIGN
Katalógové číslo KR_30577
Rozmer 41,6 × 41,6 × 4,5 cm
Farba zelená
Váha 0,86 kg
Materiál drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / KARE DESIGN

KARE je nekonvenčná nábytkárska firma, možno až eklektická, ktorá odmieta priemerné a obyčajné koncepty. Jürgen Reiter a Peter Schönhofen založili spoločnosť ešte ako študenti, na čele spoločnosti ale zostali a pracujú dodnes. KARE má stovky obchodov v 40 krajinách sveta. Ich ponuka je veľmi široká – pohovky, stoly, zrkadlá, skrine, lampy, koberce, obrazy a ďalšie – všetko je však v nadštandardnej kvalite. Ich nadšenie pre unikátne interiérové vybavenie je pre nás veľmi inšpirujúce.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 1. 11.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 9. 11.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 1. 11.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 9. 11.