Gramofón Crosley C10 Natural

457,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 22. 11. - 26. 11.

  • Výdajne po celej SR

Gramofón, ktorý je navrhnutý v kolaborácií s legendárnym výrobcom ramien - spoločnosťou Pro-Ject - a ponúka kombináciu kvalitného podstavca zo stredne tvrdej preglejky s dyhou z brezového dreva a synchrónneho motora s nízkymi vibráciami, vďaka čomu zaručuje plynulé prehrávanie akejkoľvek dosky. 22 cm dlhé hliníkové rameno Pro-Ject sa zafírovými ložiskami je vyvážené pomocou nastaviteľných protizávažia, má protišmykové nastavenia a je vybavené vopred namontovanou prenoskou Ortofon OM5e.

Gramofón má remeňový pohon, takže môže platne prehrávať v rýchlosti 33 alebo 45 otáčok za hodinu, pričom rýchlosť možno nastaviť pomocou prepínača. Samotný tanier sa otáča na ložiskách z nehrdzavejúcej ocele osadených v bronzovej objímke so spodnou stranou z teflónu. Malé nožičky na spodnej strane podstavca sú odolné proti nárazu, takže udržujú vibrácie a otrasy gramofónu na minime, zatiaľ čo priehľadný odnímateľný kryt zabraňuje usadzovaniu prachu.

Značka CROSLEY
Katalógové číslo C10A-NA
Rozmer 41,3 x 11,4 x 33 cm
Farba hnedá
Váha 5,4 kg
O značke / CROSLEY

Americkú spoločnosť Crosley založil v roku 1920 Powel Crosley, ktorý najskôr navrhoval a vyrábal plne funkčné rádiá a gramofóny za rozumné ceny. Dnes táto značka vytvára nádherné detailné repliky pôvodných historických gramofónov a príslušenstva, ktoré sú vybavené najnovšou technológiou a nesú dobové rysy Crosley štýlovosti.

Mohlo by sa vám páčiť

Doprava zdarma
Skladom, u vás už 20. 11.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 22. 11.
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 7. 1.
Doprava zdarma
Produkt u vás už 20. 11.