Náušnice Minimalist

Produkt nie je skladom.
88,90 €
Produkt nie je skladom.

Náušnice Minimalist od českého výrobcu Gravelli sú unikátnym šperkom od renomovaného designéra Tomáša Vacka, ktoré v Čechách zoženiete exkluzívne iba u nás. Napriek tomu, že sú vyrobené z betónu, nemusíte se obávať, že by ich nosenie bolo kvôli hmotnosti nepohodlné, spolu vážia iba 3,5 gramu, takže eště menej než vačšina iných náušnic z ušľachtilých kovov. Ako už názov napovedá, tieto náušnice vsádzajú na jednoduchosť a minimalistický design, ktorý okolie ocení pri každodennom nosení i behom romantickej večere v dobrej reštaurácií. K dostaniu vo dvoch farebných prevedeniach – antracitovom a svetlo šedom.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo G00161
Farba čierna
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Skladom, u vás už 24. 7.
Kruhové náušnice Hoops 1990 - malé WOLF AND ZEPHYR
29,75 € 42,50 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Náušnice Triangle Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
119,90 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Náušnice Wally – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Náušnice Wally – antracit GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €