Náušnice Triangle Wood – antracit

Produkt skladom
119,90 €
  • Doprava úplne zadarmo

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 25. 4. - 29. 4.

  • Výdajne po celej SR

Hľadáte dokonalý darček pre dokonalú ženu? Práve ste ho našli. Nový design od českých návrhárov v dokonalom prevedení. Kombinácia chladného betónu a teplého dreva je perfektná. S týmto darčekom, ktorý nemá naozaj každý, máte úspech zaručený.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo 3829_148
Farba čierna, hnedá
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ / dřevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo. betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Skladom, u vás už 25. 4.
Kruhové náušnice Hoops 1990 - malé WOLF AND ZEPHYR
29,75 € 42,50 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Náušnice Wally – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Náušnice Wally – antracit GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Náušnice Block Wood - antracit GRAVELLI JEWELLERY
107,90 €