Náušnice Triangle

Produkt nie je skladom.
73,90 €
Produkt nie je skladom.

Jedinečné betónové náušnice z českej dielne Gravelli. Tieto náušnice zaujmú každého nielen nevšedným materiálom ale i originálnym trojúhoľníkovým tvarom. Napriek tomu, že sú vyrobené z betónu, váži každá iba 2 gramy, takže ich nosenie bude ešte pohodlnejšie než nosenie niektorých klasických náušnic. Stačí si len vybrať, či antracitové alebo svetlo šedé.

Značka GRAVELLI JEWELLERY
Katalógové číslo G00172
Farba čierna
Poznámka česká ručná výroba
Materiál betón / chirurgická oceľ
betón: Betón už dávno nie je len obyčajný nástroj brutalizmu využívaný k stavbe budov, stal sa z neho obľúbený bytový a doplnkový materiál, ktorý má svoj osobitý charakter, vzhľad a tú správnu váhu, vďaka ktorej ho len tak nerozbijete. chirurgická oceľ: Chirurgická oceľ je zliatina kovov (zmes) železa, uhlíka a chrómu. Pridanie chrómu robí z ocele jasnú, lesklú, a vysoko odolnú nehrdzavejúcu oceľ. Hoci je chirurgická oceľ extrémne odolná, je to tiež relatívne ľahký kov.
O značke / GRAVELLI JEWELLERY

Dizajnované a vyrobené v Českej republike. Gravelli sa svojou bohatou kolekciou šperkov rozhodlo boriť mýty o tom, že je betón chladný a robustný. Betón predstavujú verejnosti ako praktický a veľmi estetický materiál s výnimočnými vlastnosťami a charakterom. Tým dizajnérov, na čele s talentovaným Tomášom Vackom, vytvoril šperky, ktoré sú jemné, minimalistické a sofistikované zároveň. Každý jeden kúsok kolekcie je s najväčšou precíznosťou ručne vyrobený v pražskej dielni remeselníkmi, ktorý majú svoje remeslo fakt v malíčku.

Mohlo by sa vám páčiť

- 30 %
Skladom, u vás už 5. 3.
Kruhové náušnice Hoops 1990 - malé WOLF AND ZEPHYR
29,75 € 42,50 €
Skladom, u vás už 5. 3.
Náušnice Triangle Wood – antracit GRAVELLI JEWELLERY
119,90 €
Skladom, u vás už 5. 3.
Náušnice Wally – svetlošedá GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €
Skladom, u vás už 5. 3.
Náušnice Wally – antracit GRAVELLI JEWELLERY
216,90 €