Nimbový olej na nechty v ceruzke

11,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 21. 11. - 25. 11.

  • Výdajne po celej SR

Pro každou pokožku.

Praktický tužkový aplikátor máte kdykoliv a kdekoliv při ruce. Výměnné hroty umožňují přesné dávkování a speciální tvar víčka je vhodný pro úpravu nehtové kůžičky.

Nimbový olej podporuje zdravý růst a pevnost a napomáhá zesílit měkké, třepivé a lámavé nehty. Pěstí a zjemňuje zrohovatělou pokožku nehtového lůžka jak rukou, tak i na nohou. Působí antibakteriálně a zabraňuje výskytu plísní. Podporuje a napomáhá růstu pevného a zdravého nehtového lůžka.

Složení:
Arašídový olej (Arachis hypogaea), Nimba (Melia azadirachta), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Heřmánek pravý (Chamomilla recutita), Éterické oleje (Parfum), Linalool Limonene Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 42239611
Objem 4 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 14. 11.
Krém na ruky DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 21. 11.
Produkt u vás už 21. 11.
Deo balzam na nohy DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 21. 11.