Nimbový olej na nechty

21,50 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 21. 11. - 25. 11.

  • Výdajne po celej SR

Pro každou pokožku. Intenzivní pěstící přípravek pro regeneraci a elasticitu nehtů.

Nimbový olej zároveň podporuje jejich zdravý růst a pevnost a napomáhá zesílit měkké, třepivé a lámavé nehty. Pravidelná masáž nehtového lůžka podporuje růst silných a pevných nehtů. Pěstí a zjemňuje zrohovatělou pokožku nehtového lůžka na rukou i na nohou. Působí antibakteriálně a zabraňuje výskytu plísní.

Složení:
Arašídový olej (Arachis hypogaea), Nimba (Melia azadirachta), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Olej z meruňkových jadérek (Prunus armeniaca), Heřmánek pravý (Chamomilla recutita), Éterické oleje (Parfum), Linalool Limonene

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829005440
Objem 30 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Produkt u vás už 14. 11.
Krém na ruky DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 21. 11.
Produkt u vás už 21. 11.
Deo balzam na nohy DR. HAUSCHKA
Produkt u vás už 21. 11.