Nočné sérum

Produkt skladom
27,90 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 14. 7. - 16. 7.

  • bezpečné doručenie

Pro každý projev pleti.

Během chvil, kdy tělo relaxuje nočním spánkem, nastává ten nejlepší čas pro obnovu buněk a regeneraci pleti. Dr.Hauschka Noční sérum tyto procesy v maximální možné míře podporuje, nechává pleť detoxikovat a především pak volně dýchat. V noci není třeba pokožku chránit před škodlivými vlivy ovzduší, ale nabídnout jí optimální podmínky k nástupu regeneračního procesu, kdy se buňky obnovují a pleť vylučuje nadbytečné metabolity, čili detoxikuje.

Výtažky z jabloňových květů vyzývají pleť k činnosti a během noci ji nabádají, aby započala proces regenerace. V receptuře se snoubí výtečné účinky výtažků z květů a hydrolátu z plodů a společně vás provázejí na noční pouti za krásnější, zdravější a oživenou pletí.

Složení:
Voda (Aqua), Alkohol (Alcohol), Glycerín (Glycerin), Hydrolát z plodu jablka (Pyrus Malus Fruit Extract), Mořská řasa (Chondrus crispus), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Hektorit (Hektorite), Výtažek z květů jabloně (Pyrus Malus Flower Extract), Éterické oleje (Parfum), Citronellol Limonene Linalool Geraniol Citral Sůl (Sodium chloride), Xantanová pryskyřice (Xanthan gum)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829062627
Objem 20 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky. Viac sa dočítate na našom blogu.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 14. 7.
Nové
Skladom, u vás už 14. 7.
Nové
Skladom, u vás už 14. 7.
Nové
Skladom, u vás už 14. 7.