Obnovujúce séra Santal – 3×20 ml

Produkt skladom
37,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 9. 6. - 11. 6.

  • bezpečné doručenie

Kompletná sada pre enzymatickú regeneráciu vašej pleti sa skladá zo séra Geránium, Tymián a Santal. Zlepšuje vzhľad aknóznej a nečistej pleti v každom veku. Odplavuje nečistoty z pokožky, zrelú pleť naviac hydratuje a regeneruje. Antioxidačné účinky synergickej zmesi éterických olejov ovplyvňujú aktivitu enzýmov, a tak účinne zlepšujú stav pleti a zabraňujú jej predčasnému starnutiu. Rituál Biofáza postupne premení nečistú pleť na prejasnenú pleť žiariacu zdravím.

Použitie: Biofázou ošetrujte pleť v 3 krokoch použitím 3 sér v poradí Geránium, Tymián a Santal. Predpísané poradie je nutné dodržať. Pred použitím pretrepte. Séra vrstvite postupne na čistú pleť, krk a dekolt. Niekoľko kvapiek séra nakvapkajte do dlane a ľahko votrite do pokožky, vyhnite sa okoliu očí. Medzi jednotlivými sérami dodržujte časový odstup 10 minút, aby sa procesy v pokožke dostatočne aktivovali. Séra sa nestierajú, ale vrstvia. Na záver je podľa potreby možné použiť krém, olej či make-up.

Zloženie: Sérum Geránium 20 ml, Sérum Tymián 20 ml, Sérum Santal 20 ml

Značka NOBILIS TILIA
Katalógové číslo S0153
Objem 3 × 20 ml
O značke / NOBILIS TILIA

Česká firma Nobilis Tilia vyrába svoju prírodnú kozmetiku s pokorou k prírodným procesom a etike. Je trvale udržateľnou spoločnosťou, ktorá sa zameriava hlavne na kvalitu. Využíva v najvyššej možné miere suroviny z ekologického poľnohospodárstva, drvivá väčšina ich produktov je certifikovaná ako prírodná alebo BIO kozmetika.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 9. 6.
Nové
Skladom, u vás už 9. 6.
Nové
Skladom, u vás už 9. 6.