Očné tiene Eyeshadow 02 lapis lazuli

12,90 €   –5 %
12,30 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 2. - 10. 2.

  • Výdajne po celej SR

Intenzivní barevné pigmenty přirozeně zvýrazní oči.

Jedinečná kompozice z hedvábí a výtažků z okvětních lístků růže, úročníku a vilínu se vyznamenává obzvlášť pěstícími vlastnostmi, přičemž extrakty z černého čaje mají zklidňující účinky na jemné okolí očí.

Testovány očními lékaři. Vhodné i pro citlivé oči.

Složení:
Mastek (Talc), Sodium Potassium Aluminum Silicate Stearát hořečnatý (Magnesium Stearate), Marulový olej (Sclerocarya birrea), Hedvábný pudr (Serica), Calcium Aluminium Borosilicate Slída (Mica CI 77288), Oxid křemičitý (Solum Diatomeae), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Čajovník čínský (Camellia sinensis), Éterické oleje (Parfum), Citronellol Geraniol Linalool Citral Eugenol Oxid cíničitý (CI 77861), (Tin Oxide), Alumina Oxid železa (CI 77491), Oxid železa (CI 77492), Oxid železa (CI 77499), Oxid titaničitý (CI 77891)

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829044944_02
Objem 1,4 g
Farba 02 lapis lazuli
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Skladom, u vás už 30. 1.
Zľava 5 %
Skladom, u vás už 30. 1.
Zľava 5 %
Produkt u vás už 6. 2.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 30. 1.