Omega 3 DHA & EPA

Produkt skladom
18,90 €   –10 %
17,01 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 29. 11. - 1. 12.

  • Výdajne po celej SR

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Plnohodnotné omega-3 tuky s obsahom DHA a EPA zo 100% rastlinného zdroja. Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny DHA a EPA sú stavebnými látkami celého tela, vrátane srdca, očí a mozgu. Orangefit Omega-3 sú získané iba z jednej rastliny - z veľmi špeciálnej riasy pestovanej v separátnych nádržiach bez znečistenia z oceánov a živočíšnych zložiek. Ako zdroj je použitá mikroriasa Schizochytrium, ktorá je na DHA a EPA prirodzene bohatá. Doplnok ich obsahuje v pomere 2:1 - v dvoch kapsuliach celkom 300 mg DHA a 150 mg EPA.

Omega-3 Orangefit navyše obsahuje extrakt z rozmarínu. Táto látka pôsobí ako antioxidant a má s omega-3 synergické účinky.

Prečo konzumovať živočíšne omega-3, keď to nie je nutné?
Naozaj nemusíte konzumovať rybí tuk, aby ste získali dostatok potrebných omega-3. Vývoj v oblasti doplnkov stravy umožňuje prijímať potrebné látky vrátane DHA a EPA získaných zo 100% rastlinných zdrojov.

DHA a EPA - prečo sú pre nás dôležité?
Nenasýtené mastné kyseliny sa delia na omega 3,6 a 9. Medzi najdôležitejšie omega-3 patria DHA a EPA - kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová, ktoré sa zúčastňujú na mnohých biochemických procesoch a navyše sú samy stavebnými látkami našich orgánov - napr. mozog je prakticky celý utvorený z omega-3. Tie spolu s vitamínmi, minerálmi a probiotickými kultúrami tvoria tri základné piliere doplnkovej výživy.

Orangefit - Vytvorme zdravší svet
> 100% rastlinné zdroje - prémiová kvalita
> trvalo udržateľný rozvoj - európska produkcia + prednostne európske suroviny (uhlíková stopa)
> etický prístup - pre budúce generácie
> bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek
> GMO free
> 100% recyklovateľné obaly

Čo Orangefit Omega-3 obsahujú?
> DHA + EPA - dôležité omega-3 nenasýtené mastné kyseliny zo 100% rastlinného zdroja = olej z riasy Schizochytrium
> extrakt z rozmarínu - antioxidant, synergický účinok s omega-3

Balenie: 60 kapsúl

Dávkovanie: Berte 2 kapsule denne, najlepšie počas jedla. Užívajte pred spaním. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornenie: Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dávku. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov. V prípade tehotenstva, dojčenia, choroby alebo užívania liekov sa pred použitím poraďte s odborníkom.

Zloženie: olej z mikrorias Schizochytrium sp., slnečnicový olej, antioxidanty (tokoferoly, askorbylpalmitát), extrakt z rozmarínu, vegánska HPMC kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Značka ORANGEFIT
Katalógové číslo OF_43026
Orgány a telo koncentrácia a pamäť / regenerácia / čísté telo / hlava / oči / srdce
Poznámka 60 kapslí
O značke / ORANGEFIT

Let’s Create A Fitter World. Holandská značka Orangefit ponúka etickú športovú a doplnkovú výživu najvyšších parametrov, zameranú na nasledujúce nosné ciele: 100% rastlinné zdroje – prémiová kvalita (GMO free) – udržateľný rozvoj (nízka uhlíková stopa) – prednostne európske suroviny – bez obsahu umelých sladidiel a syntetických balastných zložiek – 100% recyklovateľné obaly. Motto Orangefit: Naše hodnoty určujú náš cieľ! Prajeme si, aby ste sa cítili fit a zdraví. Zdravú alternatívu k živočíšnym produktom si môže občas, pravidelne, alebo trvalo dopriať každý, od športovcov cez astronauta až po vrabca domáceho. To všetko bez zbytočného preťažovania našej matky Zeme. Vytvorme zdravší svet!

Mohlo by sa vám páčiť

- 5 %
Skladom, u vás už 29. 11.
Minerál - komplex – Organic India ECCE VITA
18,91 € 19,90 €
- 5 %
C - komplex – Organic India ECCE VITA
18,53 € 19,50 €
- 5 %