Oranžový instantný fotoaparát SQ1

Produkt skladom
129,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 29. 10. - 2. 11.

  • bezpečné doručenie

> Na produkty tejto značky nemožno uplatniť zľavu.

Instax SQUARE SQ1 je jedným z mála instantných fotoaparátov, ktoré dokážu vaše výtvory zvečniť na štvorcový formát fotografie. Nový model navyše ponúka veľmi jednoduché ovládanie. Zapína sa jednoduchým pootočením objektívu a disponuje funkciou automatického nastavenia scény. Tá pri fotografovaní sama rozozná úroveň okolitého osvetlenia a pri jeho nedostatku scénu presvetlí bleskom. Nič ďalšie pre dosiahnutie kvalitných instantných snímok nemusí užívateľ nastavovať. Nový selfie režim oceníte nielen na party s priateľmi. Ten sa aktivuje dvojitým pootočením krúžku objektívu, vďaka čomu je fotoaparát schopný zaostriť na kratšie vzdialenosti od 30 do 50 cm. Na prednej strane vedľa objektívu je naviac umiestnené malé zrkadielko, pomocou ktorého je možné kontrolovať, ako bude autoportrét vyzerať. Selfie režim možno navyše s úspechom využiť aj na fotenie najrôznejších detailov.

Technické parametre: Podporovaný film FUJIFILM Instax SQUARE (62 x 62 mm); Objektívy – 2 komponenty, f = 65,75 mm, 1: 12,6; Hľadáčik - Teleskopický, zväčšenie x 0,4; zaostriteľná vzdialenosť – Od 0,3 m / pre selfie režim doporučená vzdialenosť 0,3 až 0,5 m; Závierka elektronická s časom uzávierky od 1/6 do 1/400 sekundy (pomalá synchronizácia pre horšie svetelné podmienky); Blesk automatický; Automatické vypínanie po 5 minútach nečinnosti.

Značka INSTAX - FUJIFILM
Katalógové číslo 16672130_IX
Farba terracotta orange
Poznámka Obsah balenia: 2x AA batérie, popruh na ruku, sada vymeniteľných tlačidiel spúšti
O značke / INSTAX - FUJIFILM

Japonský Fujifilm je najväčší svetový výrobca fotoaparátov a filmov, ktorý funguje už od roku 1934. Od tej doby prišiel na trh s mnohými inováciami, ktoré hýbu celým svetom. Z ich dielne už od nepamäti vychádzajú digitálne a kompaktné fotoaparáty alebo klasické Intaxy, z ktorých si môžete vybrať aj u nás. Objavte aj vy čaro instantnej fotografie, ktorá vonia históriou!

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 29. 10.
Nové
Doprava zdarma
Skladom, u vás už 29. 10.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 29. 10.
Zľava 14 %
Doprava zdarma
Produkt u vás už 9. 11.