Orbitkey Ring V2 Silver

Produkt nie je skladom.
17,90 €
Produkt nie je skladom.

Nový pohľad na starý dobrý krúžok na kľúče, teraz v druhej, ešte lepšiu verziu. Šetrí čas, polámané nechty a pocuchané nervy, ľahko sa ovláda, zabráni stratám kľúčov a navyše výborne vyzerá. Nevyhnutný doplnok ku kľúčenke Orbitkey, skvelý aj samostatne.

Každý, kto niekedy pracoval s krúžkom na kľúče, uzná, že na ňom rozhodne je čo zlepšovať. Tak sa do toho v austrálskom Orbitkey pustili. A pretože to dobre dopadlo, nezostalo pri jednej verzii: teraz vám tak môžeme ponúknuť už druhú generáciu. Na prvú dobrú zaujme praktickým a ešte ľahšie ovládateľným zaisťovacím mechanizmom, vďaka ktorému sa s ním pracuje rýchlo, úplne bezpracne, bez polámaných nechtov a pocuchaných nervov. Zaistenie je to navyše také dôkladné, že vám kľúče rozhodne nevypadnú.

Skvele sa dopĺňa s kľúčenkou Orbitkey a jej príslušenstvom, rovnako tak dobre poslúži aj na klasické kľúče.

> Odolný krúžok s mechanizmom z nerezovej ocele
> Až na 10 kľúčov a ďalších nevyhnutností
> Tenký, odolný
> Spoľahlivý zaisťovací mechanizmus
> Jednoduchá a rýchla manipulácia

Značka ORBITKEY
Katalógové číslo PRN2-SLV-102
Farba Silver
Materiál nerezová oceľ
nerezová oceľ: Nerezová oceľ je jeden z najkvalitnejších materiálu v pomere cena výkon. Je takmer nezničiteľný, ľahký na údržbu a ľahko sa čistí. Ako meno napovedá, nerezová oceľ je extrémne odolná proti korózii.
O značke / ORBITKEY

Hlučné štrngajúce kľúče sú už zvukom vzdialenej minulosti. Orbitkey totiž váš neforemný zväzok premení v elegantný doplnok. Austrálsky startup spôsobil na Kickstartery v roku 2013 svojou vychytávkou hotový rozruch. Raz a navždy totiž vyriešil problém s frustrujúcimi zamotanými zväzkami kľúčov. Dizajnovaný a vyrobený tak, aby vám robil spoločnosť po dlhé roky. Dostupné v koženej variante, ktorá starne do krásy, a vo variante Active vyrobenej z odolného polyméru. Povedzme spolu zbohom hlučným kľúčom a poškriabaným displejom.   

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Nové
Miniwallet Original SECRID
64,50 €
Nové
Miniwallet Vintage SECRID
64,50 €
Nové
Cardprotector SECRID
32,90 €