Sada 2 ks: Oválna miska Cobalt Blue 17 cm 600 ml

31,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 7. 2. - 11. 2.

  • Výdajne po celej SR

Miska z kolekcie Cobalt Blue má nepravidelný okraj a sýto modrý stred s lesklou glazúrou, ktorá je popraskaná. Je vyrobená ručne z kvalitnej, prírodnej keramiky a tak je každý kus originál. Keramika je dovezená priamo z Japonska. Miska je vhodná do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry.

Malá miska od výrobcu MIJ je vyrobená ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia. Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky.

Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je ich kvalita a životnosť potvrdená. Keramika je dovezená priamo z Japonska.

Riad z kolekcie Cobalt Blue sa vyznačuje nepravidelným tvarom a čiernou farbou, ktorá je matná a jemne drsná a vyvoláva pocit, že je kraj ohorený. Stred je v nádhernej sýto modrej farbe s lesklou glazúrou, ktorá je jemne popraskaná. Vonkajšia strana je matná a jemne drsná, farby má príjemné zemité.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C7163
Rozmer 17 × 13,5 × 6 cm
Objem 600 ml
Farba modrá
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku / sada obsahuje 2 ks
Váha 467 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt u vás už 7. 2.
Produkt u vás už 7. 2.
Produkt u vás už 7. 2.
Produkt u vás už 7. 2.