Palo santo + Murure + Vrcholák

Produkt skladom
11,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 20. 9. - 24. 9.

  • Výdajne po celej SR

Pripravili sme pre vás sadu kadidiel, ktoré príjemne prevoňajú váš domov, očistia ho od negatívnych energií a súčasne navodia príjemnú atmosféru. Stačí si len vybrať vhodnú vonnú kompozíciu a relaxovať, dobíjať energiu alebo meditovať.

Sada obsahuje Palo santo, Murure a Vrcholák.

Palo santo rastie v Amazónii od Ekvádoru po Peru, čiastočne v Mexiku a bolo odpradávna používané prapôvodnými obyvateľmi pre svoje magické, očistné a liečebné účely.

Významné sú jeho očistné účinky, mlákou na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky zlých energií a negatívnych síl. Má aj upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality, hodí sa najmä na večer.

Drevo má sladko kokosovú vôňu, živicovo drevitú s jemnými tónmi exotického ovocia.

Veľký baldachýnový strom Murure pochádza z amazonského dažďového pralesa. Indiáni ho používajú ako významný medicínsky prostriedok, odvary z kôry liečia choroby žalúdka a čriev, k posilneniu organizmu, proti artritíde a reume, na očistenie krvi, na plesňové a kvasinkové infekcie, dokonca má pôsobiť ako liek na syfilis.

Pri používaní dodáva silu a vitalitu, zlepšuje pamäť, pomáha proti bolestiam hlavy a migréne, odstraňuje stres a nervozitu. Miestny Indiáni ho v neposlednom rade spaľujú na ochranu pred čarodejníctvom a zlými kúzlami, pripisujú mu významné magické vlastnosti, svoju úlohu hrá aj ako afrodiziakum.

Má ľahkú, drevito-korenistú vôňu s jemnými pryskyřičnatými a čokoládovými tónmi.

Vrcholáková kôra, u nás prakticky neznáme kadidlo, je jedným z najcennejších a najúčinnejších liečebných prostriedkov a najznámejšie zložkou tibetskej alternatívnej medicíny. Účinne pomáha ako kadidlo pri energetických blokádach v tele, má upokojujúce účinky, odstraňuje stres a nervové preťaženie, nastoľuje pokoj a pohodu, jedná sa o jedno z najsilnejšie harmonizujúcich kadidiel, ktoré dáva všetky telesné pochody, duchovné záležitosti aj všeobecné princípy do rovnováhy. Tým pomáha v postupnom odstraňovaní negatívnych vlastností a záťaží, ktoré nám bránia v duchovnom rozvoji a ceste k prebudeniu.

Pri spaľovaní vydáva vrcholák posvätnú, subtílne, drevito pryskyřičnatou a hrejivú vôňu s jemnými ovocnými dotykmi.

Značka VYKUŘOVADLA RYMER
Katalógové číslo 40_617_ARJ
Váha 20 g + 20 g + 20 g
O značke / VYKUŘOVADLA RYMER

Vykuřovadla Rymer – česká firma, ktorej záleží na tom, aby všetky nimi predávané suroviny boli čisto prírodné, nezaťažovali životné prostredie a ich distribúcie ho nijako negatívne neovplyvnila. Vďaka tomuto prístupu vám môžu ponúknuť tie najkvalitnejšie prírodnosti, ktoré vám pomôžu v čistenie interiéru vášho domova i vašej mysle. Firma predajom podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú problematikou životného prostredia, a podporujú dodávateľov priamo v ich krajinách.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 20. 9.
Santalové drevo VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 20. 9.
Skladom, u vás už 20. 9.
Santal + Škorica VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 20. 9.