Palo santo + Santal Indonézia + Škorica čínska

Produkt skladom
11,50 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 19. 9. - 23. 9.

  • Výdajne po celej SR

Pripravili sme pre vás sadu kadidiel, ktoré príjemne prevoňajú váš domov, očistia ho od negatívnych energií a súčasne navodia príjemnú atmosféru. Stačí si len vybrať vhodnú vonnú kompozíciu a relaxovať, dobíjať energiu alebo meditovať.

Sada obsahuje Palo santo, Santal a Čínsku škoricu.

Palo santo rastie v Amazónii od Ekvádoru po Peru, čiastočne v Mexiku a bolo od pradávna používané prapôvodnými obyvateľmi pre svoje magické, očistné a liečebné účely.

Významné sú jeho očistné účinky, mlákou na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky zlých energií a negatívnych síl. Má tiež upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality, hodí sa na večer.

Drevo má sladko kokosovú vôňu, živicovo drevitú s jemnými tónmi exotického ovocia.

Santalové drevo je vhodné pri meditáciách a duševných cvičeniach, vytvára atmosféru pokoja a pohody, vyrovnanosti, vedie nás k vnútornému vhľadu do seba samého. Silne odstraňuje stres a nervozitu, spomaľuje, ale neuspáva. Preniká hlboko do nášho vnútra, hladí, rozpúšťa zlé myšlienky, chlácholí, ale aj erotizuje. Na fyzickej úrovni mierni bolesti hlavy, lieči dýchacie cesty a veľmi účinne ničí choroboplodné zárodky.

Má sladko zamatovú vôňu s typickými santalovým tónmi, ide o výbornú kvalitu s vysokým obsahom santalového oleja.

Škorica čínska rastie v tropických oblastiach Číny, Barmy ale aj v Japonsku. Je to prastaré kadidlo, ktoré vydáva veľmi ušľachtilú, jemnú, sladkastú a exotickú, typicky škoricovú vôňu. Pri spaľovaní má slabo afrodiziakálne účinky s prevahou mužskej zložky.

Prináša šťastie, rozveseľuje, odstraňuje stres a psychickú únavu. Pomáha pri nachladnutí, kašli, je účinná proti bolestiam hlavy. Zvyšuje životnú energiu čchi. Dodnes je pridávaná do zmesí pre náboženské účely.

Značka VYKUŘOVADLA RYMER
Katalógové číslo 40_6208_50
Váha 20 g + 20 g + 20 g
O značke / VYKUŘOVADLA RYMER

Vykuřovadla Rymer – česká firma, ktorej záleží na tom, aby všetky nimi predávané suroviny boli čisto prírodné, nezaťažovali životné prostredie a ich distribúcie ho nijako negatívne neovplyvnila. Vďaka tomuto prístupu vám môžu ponúknuť tie najkvalitnejšie prírodnosti, ktoré vám pomôžu v čistenie interiéru vášho domova i vašej mysle. Firma predajom podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú problematikou životného prostredia, a podporujú dodávateľov priamo v ich krajinách.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 19. 9.
Santalové drevo VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 19. 9.
Skladom, u vás už 19. 9.
Santal + Škorica VYKUŘOVADLA RYMER
Skladom, u vás už 19. 9.