Blok Spiral hnedý A4

Produkt nie je skladom.
3,90 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Blok so špirálou na hornom chrbte, do ktorého si môžete zaznamenávať všetky vaše myšlienky a nápady a smelo si ich odtiaľ vytrhávať, až pokiaľ nebudete na úplnom konci. Ku každému si navyše môžete vybrať gumičku, ktorá udrží obsah vášho bloku na svojom mieste. Zároveň si do jej priehradiek môžete uložiť všetky vaše ceruzky alebo perá, aby ste ich už nikdy nemuseli zdĺhavo hľadať a mali ich vždy pekne po ruke.

Značka PAPELOTE
Katalógové číslo 1085HA4
Materiál papier: 80 g/m2 s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPELOTE

Papelote sa nesústredí na papier len ako na obyčajnú pomôcku na písanie, ale ako na materiál plný vôní a farieb. Ponúka široký sortiment papierenských produktov, ktoré sú vyrobené v Čechách šetrným spôsobom. Viac o značke na našom blogu.