Listová sada Carta Simple

Produkt nie je skladom.
6,90 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Posielaniu listov a pohľadníc ešte neodzvonilo a asi ani nikdy neodzvoní. Tento listový set v šedej farbe obsahuje blok na koncepty v podobe ručne prešitého prírodného papiera, aby ste si napríklad vyznanie lásky pre vašu milovanú polovičku mohli vyskúšať najprv na nečisto. Set obsahuje aj ceruzku s meradlom univerza alebo jednoduchým PS, listový papier a s citom zafarbenú šedú obálku s netradičným dizajnom, ktorý určite veľmi poteší príjemcu vášho listu.

Značka PAPELOTE
Katalógové číslo 108952
Rozmer 110 × 220 mm
Materiál prírodný papier
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPELOTE

Papelote sa nesústredí na papier len ako na obyčajnú pomôcku na písanie, ale ako na materiál plný vôní a farieb. Ponúka široký sortiment papierenských produktov, ktoré sú vyrobené v Čechách šetrným spôsobom. Viac o značke na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 24. 7.
Mr. & Mrs. – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 24. 7.
The Blue Cape – Skladacia karta A5 PAPER COLLECTIVE
5,95 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Box of Friends – 10 x A6 Pohľadnice MADO
19,90 €
Skladom, u vás už 24. 7.
Suzie The Sausage – Accordion A5 Card MADO
8 €