Papelote pouzdro Papero – bílé M – 2. akosť

Produkt nie je skladom.
8,40 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Pouzdro je trochu pomačkané na jedné straně.

Pouzdro se vzorem milimetrového papíru se hodí nejen technickým nadšencům na uchování všech propisek, pravítek a všeho možného, co potřebujete mít na jednom místě. Je vyrobené z materiálu, který se dá snadno omývat, je voděodolný a neroztrhnutelný (ano, přesně jako ty náramky z festivalů, které máme ještě rok na ruce). Pouzdro je sešité textilní restaurátorkou, která se věnuje mimo jiné záchraně památek Pražského hradu.

Značka PAPELOTE
Katalógové číslo 1086PP_WHM_II
Rozmer 19 cm × 14 cm
Poznámka 19 cm × 14 cm
Materiál tyvek
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPELOTE

Papelote sa nesústredí na papier len ako na obyčajnú pomôcku na písanie, ale ako na materiál plný vôní a farieb. Ponúka široký sortiment papierenských produktov, ktoré sú vyrobené v Čechách šetrným spôsobom. Viac o značke na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 28. 6.
Kånken Pen Case Yellow FJÄLLRÄVEN
93,90 €
- 70 %
Skladom, u vás už 28. 6.
Puzdro Spokane Sleeve for 11 inch MacBook Navy/Red HERSCHEL SUPPLY CO.
15,27 € 50,90 €
- 70 %
Skladom, u vás už 28. 6.
Puzdro Folio XL Pouch White HERSCHEL SUPPLY CO.
15,57 € 51,90 €