Púzdro Papero – biele

Produkt nie je skladom.
3,90 €   –10 %
3,51 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Peračník so vzorom milimetrového papiera sa hodí nielen technickým nadšencom na uchovanie všetkých ceruziek a drobností. Je vyrobené z materiálu tyvek, ktorý je ľahko umývateľný, vode odolný, neroztrhnuteľný (áno, je to presne ako tie náramky z festivalov, ktoré ešte rok po skončení nosíme na ruke). Puzdro je zošité textilnou reštaurátorkou, ktorá sa venuje mimo iné aj záchrane pamiatok Pražského hradu.

Značka PAPELOTE
Katalógové číslo 1086PP_WH
Farba biela
Rozmer 19 cm × 14 cm
Materiál tyvek
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPELOTE

Papelote sa nesústredí na papier len ako na obyčajnú pomôcku na písanie, ale ako na materiál plný vôní a farieb. Ponúka široký sortiment papierenských produktov, ktoré sú vyrobené v Čechách šetrným spôsobom. Viac o značke na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 1. 12.
Kånken Pen Case Pink FJÄLLRÄVEN
29,90 €
Skladom, u vás už 1. 12.
Kånken Pen Case Yellow FJÄLLRÄVEN
29,90 €
- 5 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Čierne puzdro na Macbook 13" – Anchor Sleeve HERSCHEL SUPPLY CO.
47,41 € 49,90 €
- 35 %
Skladom, u vás už 1. 12.
Čierne puzdro na Macbook 15" – Anchor Sleeve HERSCHEL SUPPLY CO.
32,44 € 49,90 €