Zápisník – modrý pruh

Produkt nie je skladom.
3,90 €
Produkt nie je skladom.

> Na tento produkt žiaľ nemožno uplatniť zľavový poukaz.

Výlety, vychádzky, plavby, cesty, púte... čas nabitý zážitkami, na ktoré budete po návrate domov slastne spomínať. Všetci však vieme, aká môže byť ľudská pamäť nespoľahlivá... Obstarajte si zážitok naviac, zážitok z písania, možno zistíte, že bez neho nedokážete byť!

Blok veľkosti B6 s krúžkovou väzbou skrytý v látkovom obale. Gumička udrží ceruzku ale aj vaše tajomstvá v bezpečí, záložka sleduje stopu vašich záznamov a chlopňa obalu čaká na mapy, lístky, pohľadnice a útržky s telefónnymi číslami.

Značka PAPELOTE
Katalógové číslo PAP_ZAP_MP
Farba modrá
Rozmer 12 cm × 18 cm
Poznámka papier: 80 g / m 2
Počet listov 64
Materiál papier, textil
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / PAPELOTE

Papelote sa nesústredí na papier len ako na obyčajnú pomôcku na písanie, ale ako na materiál plný vôní a farieb. Ponúka široký sortiment papierenských produktov, ktoré sú vyrobené v Čechách šetrným spôsobom. Viac o značke na našom blogu.

Mohlo by sa vám páčiť