Papierová čierna taška Lux

Produkt nie je skladom.
108,90 €   –20 %
87,10 €
Produkt nie je skladom.

Kabelky, tašky a batohy rodinnej firmy UASHMAMA® sú ručne vyrábané v manufaktúre v srdci Toskánska. Rodičia a štyri dcéry používajú na ich výrobu špeciálny prateľný papier vyrobený výhradne z celulózy z odpadového dreva. Tým hovoria STOP vyrubovaniu lesov! Udržateľná móda je jednou z ciest, ako pomôcť našej planéte. V tomto prípade je dokonca štýlová, inovatívna a viacúčelová – ak tašku práve nenosíte, môže vám poslúžiť ako zaujímavá dekorácia s príbehom!

Tašku možno prať ručne vo vlažnej vode pomocou jemného pracieho prášku. Nesušiť v sušičke! Taška je ošetrená ochrannou voskovou vrstvou, takže je možné ju prežehliť teplou žehličkou, vďaka čomu sa zredukujú ohyby a udrží sa pôvodná farba tašky.

Značka UASHMAMA
Katalógové číslo SHILUUNBLA
Rozmer 29 × 15 × 39 cm
Farba metalická čierna
Poznámka prať ručne vo vlažnej vode, nesušiť v sušičke
Materiál koža, papier, latex
O značke / UASHMAMA

UASHMAMA® je rodinná firma z Toskánska, ktorá vyrába kabelky, tašky, batohy a iné doplnky z pevného a umývateľného papiera. S nápadom prišiel otec, ktorý sa celý život pohyboval v oblasti dizajnu a výroby štýlovej talianskej obuvi. Vďaka spojeniu ručnej výroby s modernou technológiou vytvoril pár prvých kúskov, ktoré skúsil predať v obchode svojej ženy. Ľudia si ich rýchlo obľúbili, a tak sa do výroby postupne zapojila celá rodina. Dnes rozosielajú svoje produkty, ktoré vyrábajú s láskou k rodine, tradíciám, ručnej a udržateľnej výrobe, do celého sveta. A pretože ide výhradne o ručnú výrobu, je každý kúsok jedinečný originál!

Mohlo by sa vám páčiť

Go taška MOLESKINE
Produkt u vás už 20. 7.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 13. 7.
Zľava 25 %
Skladom, u vás už 13. 7.
Zľava 25 %
Doprava zdarma
Commuter Bag RAINS
Skladom, u vás už 13. 7.