Plagát Alphabet Spaghetti DK

63,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 20. 5. - 22. 5.

  • Výdajne po celej SR

Skúmaním sa naučíte pohyby a tvary každého jednotlivého písmena z našej kolekcie "Špagetová Abeceda". Každé písmeno z abecedy bolo preložené do iných jazykov a nebude teda trvať dlho kým sa naučíte, že Appel sa po dánsky povie Æble, po nemecky Apfel a po francúzsky Pomme – jedná sa o zábavný spôsob, ako spoznať naše rozdiely a podobnosti. Prianie vytvorilo grafické štúdio All The Way To Paris. Prianie je vyrobené v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

Offsetová tlač na 400 g nenatieranom papieri Munken Pure (archívna kvalita, certifikát FSC). Vyrobené v Dánsku v rámci certifikačného systému Swan.

Podčiarknite krásu svojho plagátu dokonale padnúcim rámom. Rámy od spoločností PAPER COLLECTIVE a MADO sú navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňali plagáty a premenili vaše prázdne steny na umeleckú galériu. Sortiment rámov nájdete tu.

Značka MADO
Katalógové číslo M3104_5
Farba zmiešaná
Formát v portréte
Motív grafický / hravé
Poznámka vyrobené v Dánsku
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Toscana
Plagát Toscana
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Skladom, u vás už 25. 4.
Plagát Toscana PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Plagát SDO 04
Plagát SDO 04
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Skladom, u vás už 25. 4.
Plagát SDO 04 PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Plagát Dad Shirt
Plagát Dad Shirt
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Plagát Dad Shirt PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Skladom, u vás už 25. 4.
Plagát Shapes of Colour 04 PAPER COLLECTIVE
59,90 €