Plagát Amis Japonais

59,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 19. 6. - 21. 6.

  • Výdajne po celej SR

Grafické štúdio All The Way To Paris sa nechalo inšpirovať animovaným svetom Japonska, pričom vytvorili túto skupinu farebných znakov. Títo atraktívni jednotlivci, oživení pomocou žiarivého japonského atramentu, prinesú do vášho domova pocit radosti a šibalstva. Vyrobilo štúidio All The Way To Paris pre kolekciu Mado. Grafika / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

210 g matný papier Hahnemühle (FSC certifikovaný). Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

> Rám nie je súčasťou balenia.

Podčiarknite krásu svojho plagátu dokonale padnúcim rámom. Rámy od spoločností PAPER COLLECTIVE a MADO sú navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňali plagáty a premenili vaše prázdne steny na umeleckú galériu. Sortiment rámov nájdete tu.

Značka MADO
Katalógové číslo M4147
Farba zmiešaná
Formát v portréte
Motív grafický / hravé
Rozmer 50 × 70 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 300 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Toscana
Toscana
Varianty:STANDARD / PREMIUM
Skladom, u vás už 29. 5.
Toscana PAPER COLLECTIVE
39,90 €
SDO 04
SDO 04
Varianty:STANDARD / PREMIUM
Skladom, u vás už 29. 5.
SDO 04 PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Dad Shirt
Dad Shirt
Varianty:STANDARD / PREMIUM
Dad Shirt PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Skladom, u vás už 29. 5.
Plagát Shapes of Colour 04 PAPER COLLECTIVE
59,90 €