Plagát Amis Japonais

55 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 14. 12. - 16. 12.

  • Výdajne po celej SR

Inšpirovaná animovaným svetom Japonska vytvorila spoločnosť All The Way To Paris skupinu farebných postavičiek. Tieto animované postavičky oživené živým japonským atramentom vnesú do vášho domova pocit radosti a roztopašnosti. Grafická tlač / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

FSC certifikovaný matný papier Hahnemühle so zvýšenou gramážou 210 g/m2. Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

Digitálna tlač

>rámček nie je súčasťou balenia

Značka MADO
Katalógové číslo M4147
Farba zmiešaná
Dizajnér All The Way To Paris
Rozmer 50 × 70 cm
Poznámka vyrobené v Dánsku
Váha 300 g
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Levitation II
Plagát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Levitation II PAPER COLLECTIVE
35 €