Plagát Cheeky Feeling

39,90 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 9. 5. - 13. 5.

  • Výdajne po celej SR

Ste zvedavý alebo máte chuť spraviť nejakú neplechu? Ako vyzerá tvár človeka, ktorý je taký hladný až ho to hnevá? A čo znamená byť Zen? Kolekcia MADO Feelings vám pomôže rozpoznať, pochopiť a komunikovať množstvo rôznych pocitov, ktoré každý deň zažívame. Máte aj vy občas chuť spraviť niečo drzé? Vyrobilo grafické štúdio All The Way To Paris pre kolekciu MADO. Grafický výtlačok / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

210 g matný papier Hahnemühle (FSC certifikovaný). Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

> Rám nie je súčasťou balenia.

Podčiarknite krásu svojho plagátu dokonale padnúcim rámom. Rámy od spoločností PAPER COLLECTIVE a MADO sú navrhnuté tak, aby dokonale dopĺňali plagáty a premenili vaše prázdne steny na umeleckú galériu. Sortiment rámov nájdete tu.

Značka MADO
Katalógové číslo M1102_01_15
Farba červená / krémová žltá
Formát v portréte
Motív grafický / hravé
Poznámka vyrobené v Dánsku
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Toscana
Plagát Toscana
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Skladom, u vás už 16. 4.
Plagát Toscana PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Plagát SDO 04
Plagát SDO 04
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Skladom, u vás už 16. 4.
Plagát SDO 04 PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Plagát Dad Shirt
Plagát Dad Shirt
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Plagát Dad Shirt PAPER COLLECTIVE
39,90 €
Skladom, u vás už 16. 4.
Plagát Shapes of Colour 04 PAPER COLLECTIVE
59,90 €