Plagát Chinese Dog

35 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 14. 12. - 16. 12.

  • Výdajne po celej SR

Chinese Dog je inšpirovaný čínskym drakom – mocným a dobrotivým symbolom v čínskej mytológii. Chinese Dog od španielskeho umelca-dizajnéra Jaimeho Hayona sa stal legendárnym stvorením vo svete MADO – pozrite sa pozorne a uvidíte rôzne symboly a postavy, ktoré charakterizujú umelecký dotyk Jaimeho Hayona. Grafická tlač / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

FSC certifikovaný, 210 g matný vylepšený papier Hahnemühle. Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

>rámček nie je súčasťou balenia

Značka MADO
Katalógové číslo M4101_16_26
Farba modrá / biela
Dizajnér Jamie Hayon
Poznámka vyrobené v Dánsku
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Levitation II
Plagát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Levitation II PAPER COLLECTIVE
35 €