Plagát Chinese Dog

35 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 20. 12. - 22. 12.

  • Výdajne po celej SR

Dielo Chinese Dog alebo "Čínsky pes" je inšpirovaný čínskym zobrazením draka – mocným a dobrotivým symbolom v čínskej mytológii. Chinese Dog od španielskeho umelca a dizajnéra Jaimeho Hayona sa stal legendárnym stvorením vo svete MADO – pozrite sa pozorne anájdete v ňom rôzne symboly a postavy, ktoré charakterizujú umelecký dotyk Jaimeho Hayona. Grafika / plagát vyrobený v Dánsku z ekologicky certifikovaných materiálov.

210 g matný papier Hahnemühle (FSC certifikovaný). Digitálna tlač s 10 farbami odolnými voči UV žiareniu.

> Rám nie je súčasťou balenia.

Značka MADO
Katalógové číslo M4102_17_27
Farba červená / biela
Dizajnér Jamie Hayon
Poznámka vyrobené v Dánsku
Materiál papier s certifikátom FSC
papier: Papier je jednovrstvový tenký materiál vyrobený spracovaním celulózových vlákien získaných z dreva, trávy alebo iných rastlinných zdrojov vo vode. Jeho najväčšou výhodou je recyklovateľnosť a znovuvyužitie s malým dopadom na životné prostredie. Medzi produkty vyrobené z papiera patria knihy, zošity, diáre, priania, plagáty, baliace papiere a mnohé ďalšie...
O značke / MADO

Je výsledkom kolaborácie dvoch dizajnérskych spoločností pochádzajúcich z Kodane – All The Way To Paris a Paper Collective. MADO v preklade z japonského jazyka znamená okno, ktoré má prostredníctvom produktov pre deti predstavovať okno do sveta. Ich kvalitné produkty s ikonickou grafikou a poetickými ilustráciami s nádychom škandinávskeho štýlu majú deti vzdelávať, ale hlavne vzbudiť chuť sa hrať a milovať.

Mohlo by sa vám páčiť

Plagát Levitation II
Plagát Levitation II
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Levitation II PAPER COLLECTIVE
35 €
Plagát Orange Brush
Plagát Orange Brush
Varianty:30 × 40 cm / 50 × 70 cm /
Nové
Plagát Orange Brush PAPER COLLECTIVE
35 €