Pléd Tul

104,90 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 25. 6. - 27. 6.

  • Výdajne po celej SR

Predstavujeme Tul, hrejivý bavlnený prehoz a rozkošnú dekoráciu do obývacej izby. Okamžite upúta pozornosť vďaka geometrickej potlači a kontrastným farbám. Príjemná mäkkosť a vhodné rozmery látky zaručujú absolútne pohodlie počas chladných večerov.

Navrhli Anna Pietkun, Zuza Muszalska, Alicja Molińska a Damian Goliński
Skupina mladých talentovaných dizajnérov zameraných na minimalizmus, múdra riešenie, udržateľnosť a materiálovú poctivosť. Otázk: „Je to najlepší spôsob, ako to urobiť? ich vedie k objavovaniu nielen nových originálnych foriem, ale aj riešení, ktoré v nábytku ešte nikdy neboli použité. Spojenie tejto originality s veľkým rešpektom a znalosťami pre minulé úspechy v odbore ich privádza k neustálym inováciám a objavovaniu nových ciest zakaždým, keď začnú proces vytvárania nového diela.

Značka NOO.MA
Katalógové číslo ACC1703
Farba Terracotta / Cream Beige / Lilac Fluff
Rozmer 200 × × 150 cm
Váha 0,5 kg
Zľava do 20%
Materiál 60% bavlna / 35% akryl / 5% polyester
bavlna: Bavlna je priedušný materiál vhodný pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou, dobre odvádza pot a pri šetrnom zaobchádzaní má aj dlhú životnosť.
O značke / NOO.MA

Poľská značka noo.ma má široký výber nábytku a doplnkov či už na komerčné účely, tak ak na dotvorenie domova a pohody. Dbajú na udržateľnosť materiálov orientovanú na budúcnosť za rozumné ceny. NOO.MA predáva všestranný a vizuálne univerzálny nábytok a doplnky pre všetkých kreatívcov. Ich kľúčovou hodnotou je vždy byť šetrnejší k životnému prostrediu, preto sú všetky ich návrhy vyrábané zodpovedne a dodávané v plochom balení, takmer bez použitia plastov.

Mohlo by sa vám páčiť

Modrý pléd Tul NOO.MA
104,90 €
- 20 %
Hrejivá deka Cuddle HÜBSCH
72,72 € 90,90 €
- 20 %
Prikrývka Toscana BLOOMINGVILLE
23,92 € 29,90 €
- 20 %
Prikrývka Tiffanie BLOOMINGVILLE
17,52 € 21,90 €