Pleťové tonikum

Produkt skladom
21,50 €   –5 %
20,40 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie do 19/1 a zadarmo

  • u vás doma 16. 12. - 18. 12.

  • Výdajne po celej SR

Pro normální, suchou a citlivou pleť.

Pleťové tonikum podporuje a podněcuje funkce pokožky a zároveň posiluje její látkovou přeměnu, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled. Výtažky z úročníku a vilínu revitalizují pokožku a podporují její pružnost. Při pravidelném používání podporuje Tonikum eliminaci toxinů a zjemňuje póry.

Jemný, čerstvě vonící sprej je obzvlášť vhodný k osvěžení pleti kdykoliv během dne, doma nebo na cestách a k zafixování make-upu.

Složení:
Voda (Aqua), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Alkohol (Alcohol), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Éterické oleje (Parfum), Linalool Citronellol Geraniol

Značka DR. HAUSCHKA
Katalógové číslo 4020829005198
Objem 100 ml
O značke / DR. HAUSCHKA

Nemecká biokozmetika Dr.Hauschka sa vyrába už od roku 1967. Jej zakladatelia, kozmetologička Elisabeth Sigmund a chemik Rudolf Hauschka, sa zamerali na výrobu celistvej kozmetiky a vyvinuli jedinečný koncept starostlivosti o pleť, ktorý podporuje jej prirodzené sily a zároveň zohľadňuje jej vlastný rytmus. Pokožku nerozlišuje na rôzne typy, ale skôr sa zameriava na jej aktuálny stav. Cieľom je znovunadobudnutie rovnováhy pokožky a žiarivej a spokojnej pleti. To sa prejavuje či už v zložení jednotlivých prípravkov, ktoré obsahujú účinné prírodné zložky z liečivých bylín a hodnotných rastlinných olejov, tak aj v spôsobe použitia.  Prípravky Dr.Hauschka sú vysoko vyživujúce a sú vhodné pre ženy, mužov a deti každého veku. Neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú testované na dobrovoľníkoch, nie na zvieratách. Dr.Hauschka nesie certifikát NATRUE, čiže kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Bioaktívne sérum anti aging & glow DAFNA'S PERSONAL SKINCARE
Produkt u vás už 27. 12.
Nové
Bioaktívna rosa (suchý olej) Active Mist DAFNA'S PERSONAL SKINCARE
Produkt u vás už 27. 12.
Zľava 15 %
Face Roller jadeit MY RITUALS
Skladom, u vás už 16. 12.
Zľava 15 %
Guasha ruženín MY RITUALS
Skladom, u vás už 16. 12.