Sada 2 ks: Plytký tanier Black Pearl 25 cm

39,99 €

Dostupné varianty

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie úplne zdarma

  • u vás doma 4. 11. - 6. 11.

  • Výdajne po celej SR

Okrúhly tanier s priemerom 25 cm je vyrobený z kvalitnej, prírodnej keramiky. Je vyrobený ručne a tak je každý kus originál. Efekt postriekania na tanieri pripomína kovový efekt, ide o netradičný ale skvostný kúsok do vašej jedálne. Keramika je priamo dovezená z Japonska. Tanier je vhodný do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry.

Okrúhly plytký tanier od výrobcu MIJ je vyrobený ručne z odolnej a prírodnej keramiky, ktorá neobsahuje zdraviu škodlivé prímesy ani ťažké kovy. Keramika je dovezená priamo z Japonska a vyrábajú ich japonskí majstri, ich tradícia siaha až do 12. storočia.

Farby sú kvalitné, neodlepujú sa a rovnako neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Preto sú produkty MIJ vhodné do umývačky riadu aj do mikrovlnej rúry. Viac ako 25 rokov využívajú japonskú keramiku MIJ v reštauráciach a tak je je ich kvalita a životnosť potvrdená.

Riad z kolekcie Black Pearl je veľmi zaujímavý svojím efektom postriekania na čiernom podklade, ktorý pripomína kov. Je olemovaný tenkou bronzovou líniou, ktorá sa skvele dopĺňa so šedou a čiernou farbou taniera. Na prvý pohľad vyzerá zrnitým povrchom no v skutočnosti je hladký a lesklý.

Značka MADE IN JAPAN
Katalógové číslo C6125
Rozmer 25 × 3,5 cm
Farba čierna
Poznámka produkt ručne vyrobený v Japonsku / sada obsahuje 2 ks
Váha 730 g
Materiál keramika
O značke / MADE IN JAPAN

Keramický riad značky Made In Japan nenesie toto meno len tak pre srandu. Je totiž skutočne až z ďalekého Japonska. Nekecáme. Do Európy cestuje loďou. Každý kúsok je vyrábaný šikovnými hrnčiarmi ručne, takže žiadny kúsok nie je úplne navlas rovnaký. Funkčný a dizajnovo krásny riad je výnimočný aj svojou odolnosťou, vďaka ktorej si ho obľúbili aj majitelia reštaurácií. Nie je teda len na parádu, ale pri správnom zaobchádzaní vás riad tejto značky pravdepodobne aj prežije.  

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 25. 10.
Skladom, u vás už 25. 10.
Produkt u vás už 4. 11.
Produkt u vás už 4. 11.