Pohovka Folk Sofa Bed – Clear lacquered/Beige

741,50 €
  • Doprava úplne zdarma

  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 30. 8. - 1. 9.

  • bezpečné doručenie

Rozkladacia pohovka Folk Sofa Bed - Unavení po náročnom dni? Folk je pohovka s jednoduchým designom. Spoločne s matracom futon získáva pohodlný vzhľad. Užite si pohovku v tej najjednoduchšej podobe alebo ju nadekorujte ozdobnými vankúšmi a farebnými prehozmi. Nech je váš štýl už akýkoľvek, pohovka Folk vám poskytne kvalitný odpočinok.

Materiál: rám: FSC borovicové drevo, poťah - 100% polyester, matrace - 12 cm mi× recyklovaných vlákien a 4 cm penového jadra.

Celkové rozmery: 100 × 190 × 90 cm

Rozmery rozloženej pohovky: 130 × 190 × 42 cm

Rozmery matraca: 130 × 190 × 14 cm

Ako sa starať: Mančestrová tkanina je vyrobená zo 100% polyesteru. Nachádza sa napríklad na pohovkách Next a Grab. Nájdeme ju však aj na iných produktoch Karup. Chceli by ste nečistoty odstrániť, najprv pohovku povysávajte a potom použite vlhkú handričku s trochou prostriedku na nádobie.Vyhnite sa prílišnému treniu látky, znečistené miesto jemne očistite a vysušte priložením suchej handričky.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo 133101747
Rozmer 100 × 190 × 90 cm
Farba lakované drevo, beige
Váha 50 kg
Materiál 100% polyester, borovicové drevo
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 15. 9.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 15. 9.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 15. 9.
Nové
Doprava zdarma
Produkt u vás už 15. 9.