Posteľ s nočnými lampami Peek – Clear lacquered

895,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 9. 5. - 13. 5.

  • Výdajne po celej SR

Čítať si, ukladať a spať – Peek je navrhnutá tak, aby spĺňala rovno dva účely. Byť nádhernou posteľou a poskytovať viac otvoreného priestoru pre vaše nevyhnutnosti. Posteľ Peek je vyrobená z masívneho borovicového dreva s certifikáciou FSC® a má krásne a funkčné čelo. Rám je k dispozícii vo svetlom dreve alebo natretý čiernym lakom na vodnej báze. Inteligentný rám umožňuje ľahko nabíjať telefón a uložiť vaše obľúbené knihy. Inteligentný a krásny úložný priestor. Dva otvory v čele postele sú praktickými držiakmi pre osvetlenie. Peek v sebe nesie kombináciu mnohých funkcií – úložného priestoru, nočného stolíka a miesta pre skvelý spánok. Pridané lampičky sú vyrobené z gumy a plastu a majú konektor pre EÚ. Látkový kábel je 3 metre dlhý. Určené pre žiarovky max. 4W LED E27 (žiarovky nie sú zahrnuté). * Matrac nie je zahrnutý.

Materiál: rám - FSC borovicové drevo.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo KARUP_4301011
Farba béžová
Rozmer celkový rozmer postele 164/184/204 × 226 × 21 cm
Váha 49 kg
Zľava do 20%
Materiál drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Posteľ z borovicového dreva Japan –  Pink Sky
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Pink Sky
Varianty:140 × 200 cm /
Nové
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Blue Dream
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Blue Dream
Varianty:140 × 200 cm /
Nové
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami
Varianty:90 × 200 cm /
Nové
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami KARUP DESIGN
758,50 €
Posteľ z borovicového dreva Dock  – Clear lacquered
Posteľ z borovicového dreva Dock  – Clear lacquered
Varianty:160 × 200 cm /
Nové