Posteľ z borovicového dreva Ziggy

831,50 €

Dostupné varianty

  • Doprava úplne zadarmo

  • Vrátenie zadarmo

  • u vás doma 7. 5. - 10. 5.

  • Výdajne po celej SR

Posteľ a úložný priestor – Ziggy je navrhnutý s veľkou pozornosťou zameranou na materiály a funkčnosť. Ľahko zakrivený rám postele je vyrobený z masívneho borovicového dreva s certifikáciou FSC® a je dostupný v prírodnej farbe svetlého dreva alebo natretý čiernym lakom na vodnej báze. Ziggiho funkčnosť je zabudovaná priamo do rámu. Vďaka šiestim otvoreným úložným priestorom ponúka viac úložného miesta v menších bytoch a domácnostiach. Na uloženie obľúbených príbehov pred spaním má rám praktické bočné "vrecká". Široký povrch rámu navyše umožňuje nabíjať váš telefón alebo tablet priamo vedľa vás. Rám tak môžete vymeniť aj za nočný stolík. Pridaním rohože tatami vytvoríte japonský vzhľad vo vašej spálni. *Matrac nie je zahrnutý. .

Materiál: rám – FSC borovicové drevo.

Značka KARUP DESIGN
Katalógové číslo KARUP_43110114
Farba béžová
Rozmer celkový rozmer postele 168/188/208 × 205 × 29 cm
Váha 51 kg
Zľava do 20%
Materiál drevo
drevo: Drevo je jeden z najkrajších darov, ktoré sme od prírody dostali. Nájdete u nás veľa rozdielnych druhov dreva, ale o všetkých sa dá povedať, že majú nádych luxusu, praktickosti a výdrže. Pre najlepšiu starostlivosť odporúčame používať špeciálne čistiace prípravky na drevo.
O značke / KARUP DESIGN

Karup, dánska nábytkárska firma čerpajúca inšpiráciu v nábytku z tradičných japonských spální. Ich futonové pohovky sa vďaka svojej variabilnosti hodia do malých aj veľkých interiérov. Väčšinu z nich si totiž môžete podľa aktuálnych potrieb alebo nálady všemožne polohovať a nastavovať. Na futonových posteliach s tatami spávali už dávny samuraji, na modernej variante z prírodných materiálov od Karupu sa teda určite aj vy vyspíte úžasne.

Mohlo by sa vám páčiť

Posteľ z borovicového dreva Japan –  Pink Sky
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Pink Sky
Varianty:140 × 200 cm /
Nové
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Blue Dream
Posteľ z borovicového dreva Japan –  Blue Dream
Varianty:140 × 200 cm /
Nové
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami
Varianty:90 × 200 cm /
Nové
Drevená posteľ Kanso so 2 zásuvkami KARUP DESIGN
758,50 €
Posteľ z borovicového dreva Dock  – Clear lacquered
Posteľ z borovicového dreva Dock  – Clear lacquered
Varianty:160 × 200 cm /
Nové