Prírodné mydlo Letná romanca

Produkt skladom
5,39 €
  • Garancia najlepšej ceny

  • Vrátenie zdarma

  • u vás doma 4. 8. - 6. 8.

  • bezpečné doručenie

Dizajnové ručne vyrobené mydlo pre normálnu a suchú pokožku.

Snový deň pod ovocným stromom v kvetinovej záhrade.

Vôňa šťavnatých malín a jahôd sa miesi s príjemne kyslými mandarínkami a pripomína sladké lízanky či cukríky. Prenesie vás na romantické miesto, ktoré máte vo svojich snoch. Mydlo je ozdobené sušenými bylinkami (harmančekom, ružou, slezom a levanduľou).

Obsahuje vysoký podiel starostlivo namiešaných rastlinných olejov, ktoré zaručujú veľmi jemné mytie a pokožku zanechajú vláčnu, vyživenú a nevysušenú. O krásnu farbu mydla sa postarali minerálne farbivá.

Zloženie: voda, slnečnicový olej, palmový olej (RSPO), kokosový olej a olivový olej, parfum, minerálne farbivo mica, sušené bylinky (levanduľa, harmanček, slnečnica, ruža, slez).

Značka ALMARA SOAP
Katalógové číslo 111171
Forma tuhá
Váha 100 g
Vôňa kvetinová
O značke / ALMARA SOAP

Malá česká manufaktúra vyrába mydlá, ktoré by sme najradšej zjedli. Farebné, voňavé, prírodné, vyrobené z najkvalitnejších rastlinných olejov. Farbené prírodnými minerálnymi farbivami, voňavé vďaka esenciálnym olejom a prírodným macerátom a liečivé vďaka ingredienciám ako je henna, ovos, bylinky či mlieko a med. Na svoje si príde suchá, citlivá, problematická aj ekzematická pokožka. Väčšinu ich mydiel je možné použiť aj ako šampón, takže win win.

Mohlo by sa vám páčiť

Skladom, u vás už 4. 8.
Skladom, u vás už 4. 8.
Skladom, u vás už 4. 8.
Skladom, u vás už 4. 8.